"Wspieram innych w procesie zmiany sposobu myślenia, które prowadzi ich do sukcesu!"

  • Szukasz kogoś, kto wesprze Cię w Twojej obecnej sytuacji, doradzi i pomoże podjąć decyzje, które doprowadzą Cię do sukcesu?
  • Potrzebujesz wsparcia, aby przejść przez trudną zmianę w swoim życiu?
  • Szukasz metod na pozbycie się ograniczających przekonań aby lepiej realizować swoje cele?
  • Chcesz nabrać większej pewności siebie aby móc odważnie działać i realizować swoje marzenia?
  • A może odczuwasz stres, przytłacza Cię ogrom informacji i chcesz porozmawiać z doświadczonym mentorem biznesowym, który pomoże Ci lepiej zrozumieć obecny problem i szybciej go rozwiązać?

Porozmawiamy i dowiesz się więcej jak mogę ci pomóc!

Jak wygląda darmowa konsultacja?

Bezpłatne konsultacje to swobodna 20-minutowa rozmowa przez telefon lub Zoom, podczas której porozmawiamy o Twoim problemie lub temacie, który potrzebujesz omówić. Pod koniec rozmowy przedstawię Ci, w jaki sposób mogę cię bardziej wesprzeć.

Dla kogo są te konsultacje?

  • Dla przedsiębiorców i właścicieli biznesów, menedżerów, dyrektorów, prezesów firm, a także coachów, trenerów i influencerów
  • Dla osób, które są zmotywowane aby znaleźć rozwiązanie na problem czy sytuacje w której nie znajdują.
  • Dla tych, którzy poważnie i odpowiedzialnie podchodzą do pracy nad sobą i są gotowe aby zrobić wszystko co możliwe by zmienić swoją sytuację na lepszą i poprawić jakość swojego życia!

Porozmawiamy i dowiesz się więcej jak mogę ci pomóc!

MagdaRadecka_Kontakt_2

Kilka miesięcy temu znalazłam się na życiowym zakręcie - moja firma upadała, a ja starałam się na siłę ją ratować. Bałam się przyszłości, tego, że nie będę miała pracy, że nie będę miała za co utrzymać dzieci, a najbardziej bałam się zmiany, bo od 22 lat robiłam to samo. Dręczyłam się myślami a strach niszczył mnie od środka. Nie spałam po nocach, miałam stany lękowe, bałam się wychodzić do ludzi. Straciłam całkowicie poczucie własnej wartości. Na skraju depresji odważyłam się poprosić o pomoc Magdę.

Już po naszej pierwszej rozmowie byłam w stanie określić, co jest dla mnie najważniejsze, czego się boję i potrafiłam odpowiedzieć sobie na pytanie: co się stanie jeśli... I nagle okazało się, że nadszedł czas, by coś zmienić w moim życiu, nadszedł czas, by pozwolić sobie przyznać się do porażki i nie ciągnąć dalej na siłę biznesu, który doprowadzi mnie na dno finansowe. Każde nasze spotkanie owocowało tym, że nie bałam się szukać nowych rozwiązań. Dzięki temu, że pogodziłam się z zamknięciem tamtego etapu życia zaczęły pojawiać się nowe możliwości. Jeszcze długa droga przede mną, ale wiem już jaką drogą pójść by nie wpaść znowu w tą samą dziurę. Zmieniło się zupełnie moje myślenie i zmienia się moje życie. Wiem, że mogę robić to, o czym kiedyś nawet nie pomyślałam. Teraz mam nowe marzenia i plany. Zamiast użalać się nad porażką, koncentruje siły na osiągnięciu nowego celu. W całym tym procesie bardzo ważny był rozwój osobisty bo wszystko zaczyna się w naszej głowie...

Co mi dały spotkania: bardzo podniosły moja samoocenę, zmobilizowały mnie do szukania rozwiązań, dały mi pewnego rodzaju poczucie bezpieczeństwa, dodatkowo pozwoliły mi poprawić relacje z bliskimi a przede wszystkim pokazały, że nie musimy być sami w naszych niedolach - nie bójmy się prosić o pomoc, czerpmy wiedzę od osób takich jak Magda.

Gdyby nie Magda to bym sobie nie poradziła... to Ona mi pokazała, że to nie moja wina, że jestem jeszcze coś warta i że mogę wiele.

Magda Marek

Kim jest Magdalena Radecka?

Trener mentalny, przedsiębiorca, międzynarodowy mówca. Autor książek “Tak Prawo przyciągania działa.” “Ławeczka. Czyli jak pokonać strach i zacząć szczęśliwie żyć.” oraz współautor książki “Doskonale Niedoskonali Tom I” Prezes i współzałożyciel Best Global Business.

Latami, swoje doświadczenie oraz wykształcenie biznesowe zdobywała między innymi w Danii, Szkocji i Australii. Ukończyła międzynarodowe studia anglojęzyczne ze specjalizacją psychologia w biznesie oraz międzynarodowe zarządzanie.

Ma za sobą ponad 16 lat doświadczeń w biznesie, marketingu, zarządzania międzynarodowymi projektami i pracy z ludźmi z różnych kultur. Za osiągnięcia w tworzeniu i wprowadzaniu nowej marki na rynek została nominowana w kategorii Biznes na Człowiek Roku 2013.

Za swoje działania w biznesie również nagrodzona statuetką Ambasadora Przedsiębiorczości 2016.
Oprócz studiów na rynkach międzynarodowych, szkoliła się i nadal szkoli u światowej klasy trenerów i coachów biznesu. Jest pomysłodawcą i współorganizatorką POLAND AFRICA BUSINESS FORUM Warsaw/Poland. Projektu, którego celem było stworzenie przestrzeni do współpracy i partnerstwa oraz miejsca spotkań prezesów i przedsiębiorców z krajów Afrykańskich i z Polski. Dzisiaj występuje i jest zapraszana na konferencje biznesowe i eventy w Dani, USA, Niemczech, Afryce.

Po latach doświadczeń, dzieli się swoją wiedzą z innymi.

Jako Business Mindset Mentor wspiera przedsiębiorców w procesie zmiany sposobu myślenia pro-wadzącego ich do sukcesu. Prowadzi przy podejmowaniu trudnych decyzji i działań, wspiera i inspiruje do uwierzenia w siebie i podążania za swoimi celami i marzeniami. Na bazie wieloletnich doświadczeń i wiedzy opracowała unikalny proces mentorski, który pomaga przedsiębiorcom przejść od Strachu do Sukcesu!

Magdalena szczerze wierzy, że jeśli zmierzysz się ze swoimi lękami i zaakceptujesz zmianę, nie będzie nic, czego nie będziesz mógł osiągnąć w życiu osobistym i zawodowym. To wyjątkowe i odświeżające podejście sprawia, że jest ona mentorem, mówcą i trenerem, o którego wielu zabiega.

„Sukces przychodzi, gdy problemy i wyzwania już Cię nie zatrzymują. Nie chodzi o pozbycie się strachu, ale o umiejętność zarządzania nim! Pamiętaj, Twój STRACH jest tylko tak duży i przerażający, ponieważ patrzysz na niego po przez swój własnym umysł i przekonania. Sięgnij po sukces z pomocą innych! ”

Magdalena Radecka

Porozmawiamy i dowiesz się więcej jak mogę ci pomóc!