.

Logo-MagdalenaRadecka@1x

Autor książek “Tak Prawo przyciągania działa.” “Ławeczka. Czyli jak pokonać strach i zacząć szczęśliwie żyć.” oraz współautor książki “Doskonale Niedoskonali Tom I” Prezes i współzałożyciel Best Global Business 

Latami, swoje doświadczenie oraz wykształcenie biznesowe zdobywała między innymi w Danii, Szkocji i Australii. Ukończyła międzynarodowe studia anglojęzyczne ze specjalizacją psychologia w biznesie oraz międzynarodowe zarządzanie.Ma za sobą ponad 16 lat doświadczeń w biznesie oraz pracy z ludźmi z różnych kultur, w tym  w łącznie firm w obszarze B2B na rynkach międzynarodowych, sprzedaży i marketingu, tworzenia  marek i zarządzania projektami. Za osiągnięcia w tworzeniu i wprowadzaniu nowej marki na rynek została nominowana w kategorii Biznes na Człowiek Roku 2013.Za swoje działania w biznesie również nagrodzona statuetką Ambasadora Przedsiębiorczości 2016. Jeden z jej projektów którego  jest  pomysłodawcą i współorganizatorką to POLAND AFRICA BUSINESS FORUM Warsaw/Poland. Projekt, którego celem było stworzenie przestrzeni do współpracy i partnerstwa oraz miejsca spotkań prezesów i przedsiębiorców z krajów Afrykańskich i z Polski. 

Przez lata Magdalena zbudowała silną i szeroką sieć oraz relacje z wieloma firmami/producentami i dostawcami zarówno w Polsce jak i za granicą. Jej firma specjalizuje się w handlu i łączeniu partnerów w sektorze B2B w różnych gałęziach przemysłu oraz pomaganiu firmom w ekspansji na nowe rynki, m.in. oferuje usługi typu sourcing i łączenie dostawców/inwestorów z klientami/partnerami.

Oprócz studiów nieustannie inwestuje w podróże po świecie, biorąc udział w różnych konferencjach biznesowych, eventach, targach oraz spotkaniach i kontaktach z przedsiębiorcami i CEO globalnych firm. Ciągle inwestuje w swój rozwój, decydując się na współpracę z najlepszymi trenerami na świecie zarówno w zakresie rozwoju biznesowego, jak i osobistego.  

Po latach doświadczeń, dzieli się swoją wiedzą z innymi, prowadzi w rozwoju,  motywuje, pomaga dostrzec to czego sami nie jestesmy w stanie.

Wspiera przedsiębiorców i każdego kto szuka wsparcia w procesie zmiany. Prowadzi przy podejmowaniu trudnych decyzji i działań, wspiera i inspiruje do uwierzenia w siebie i podążania za swoimi celami i marzeniami. 

Od lat jej pasją jest psychologia oraz działanie naszego umysłu, to jakim potężnym narzędziem jesteśmy my sami i jak ogromny wpływ na nasze życie i decyzje ma nasze wnętrze, to co myślimy, nasze przekonania oraz środowisko którym się otaczamy. Na bazie wieloletnich doświadczeń i wiedzy opracowała unikalny proces mentorski od Strachu do Sukcesu i od Strachu do Miłości,  który pomaga przedsiębiorcom i każdemu kto chce zmienić swoje życie na lepsze, łatwiej realizować swoje cele i marzenia  i czuć się spełnionym i szczęśliwym w kazdej dziedzinie zycia.

Magdalena szczerze wierzy, że jeśli zmierzysz się ze swoimi lękami, uwierzysz w siebie i to jak wyjątkową osobą jesteś to nie będzie nic, czego nie będziesz mógł osiągnąć w życiu osobistym i zawodowym.