Witaj, jestem Magdalena

Przedsiębiorca, Mindset & Business Coach

 

 

 

 

 

 

 

Wspieram przedsiębiorców oraz każdego kto potrzebuje, w procesie rozwoju oraz zmiany życia na lepsze. Prowadzę przy podejmowaniu trudnych decyzji i działań.
Pomagam zrozumieć emocje i pokonać strach. Inspiruje do umocnienia wiary w siebie i podążania za swoimi marzeniami i celami. Zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym.

 

Logo-MagdalenaRadecka@1x

 

 

„Jeśli pozbędziesz się wroga wewnątrz, wróg na zewnątrz nie zrobi ci żadnej krzywdy”

 

 

 

DSC_5602

POZNAJMY SIĘ

 

Witaj, jestem Magdalena
Przedsiębiorca, Mindset Expert & Business Coach

 

Moją pasją od wielu lat jest psychologia, emocje oraz umysł i jego
działanie....................................

 

 

(będzie więcej tekstu tutaj i potem podstrona gdzie reszta bio jak kliknę więcej o mnie - na
razie daj ten tekst i zdjęcie tutaj to żebym widziała jak wyglada)

 

 

Zapisz się na Newsletter

 

 

 

Co mogę Ci zaoferować ?

We build the real value

Mentoring

Łączę Mentalność, duchowość, energię i miłość.

Doradztwo Biznesowe

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

MASTERMIND

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

 

Co mówią o mnie inni

Wybieram Miłość

KSIĄŻKI

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Curabitur ut justo pulvinar, mattis nisi vel, volutpat libero. Praesent efficitur.

Tak prawo przyciagania działa. Historie prawdziwe.

“Ławeczka. Czyli jak pokonać strach i zacząć szczęśliwie żyć”

DOSKONALE NIEDOSKONALI TOM I

 

 

“Ta książka motywuje do sięgania po więcej niż mógłyś sobie wyobrazić!”

Poznaj klucz i 7 zasad dzieki którym przyciągniesz do życia to czego pragniesz! Poznaj prawdziwe historie i przykłady na to, że prawo przyciągania działa. Sprawdź, jak Ty możesz zacząć je stosować i spełniać swoje marzenia oraz realizować cele!

 

 

“’Doskonale niedoskonali’ to książka, która przekona Cię, że i Ty masz prawo do tego,  by byćniedoskonałym, jednocześnie odkrywając wspaniałe strony Twojego życia. Czasem warto spojrzeć w głąb siebie, by na nowo odkryć, kim jesteśmy i czego tak naprawdę chcemy. Cudowne, gdy mamy do tego narzędzia właśnie takie, jak ta książka! Gorąco polecam!”

Jakub B. Bączek

Porozmawiajmy

 

Zapraszam Cię na bezpłatną 15-minutową konsultacje online. Porozmawiamy o tym co jest dla Ciebie dzisiaj ważne, w czym potrzebujesz wsparcia. A ja powiem ci jak mogę Ci pomóc.